Změnit velikost textu



Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:19:22 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4432
Wladass píše:
@Martin Co s tím má společného pan Vodička?

To je jen legrace. Antonín má dnes na alkobazaru nejvíc nabídek, ne? ;)

Ale opravdu, prodávat nekolkovaný alkohol z pochybného zbroje je peklo. Upravil bych pravidla, že se můžou prodávat pouze oficiální neporušené láhve a ne žádné domácí samohonky.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:21:29 
Martin píše:
Wladass píše:
@Martin Co s tím má společného pan Vodička?

To je jen legrace. Antonín má dnes na alkobazaru nejvíc nabídek, ne? ;)

Ale opravdu, prodávat nekolkovaný alkohol z pochybného zbroje je peklo. Upravil bych pravidla, že se můžou prodávat pouze oficiální neporušené láhve a ne žádné domácí samohonky.


Nevím kolik má nabídek Antonín, nesleduji počty :)
Inzerát jsem smazal. Podmínky ještě ladím. Přeci jen to běží teprve pár dní :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:24:46 
fuckin' amateur
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 18:53:16
Příspěvky: 4032
Zkopčím sem svůj příspěvek odjinud:
Citace:
Abych se vrátil k argumentu kolem (např.) L'Ancienne, že jaký je rozdíl mezi tím, když výrobce láhev nabízí za 30 000,- a když ji za stejnou cenu nabízí překupník - no je to pane kurevskej rozdíl! Výrobce to vyrobil (a sral se s českou legislativou), kdežto překupník udělal pro výrobu naprosté hovno. Kdo tohle nechápe, by si měl strčit hlavu do pračky a zapnout ždímání na nejvyšší otáčky.


La Fee Verte píše:
O cem jinym nez o subjektivnich moralnich hodotach to cely je?
Jasně! Sermež na morální (subjektivní nesubjektivní) hodnoty! Pojďme se všichni válet v tom svobodném, morálky prostém bahně! Zjisti si, co znamená kategorický imperativ. Díky lidem, jako jste ty, v Česku stojí kilometr dálnice bambilion a výsledek stejně stojí (většinou) za hovno. Česko je prosáklé nemorální šmelinou, díky které se legislativa šponuje do výkrutů, které jen hází klacky pod nohy těm, kteří si morálku drží a jedou podle pravidel.

Ne každý zákon je fér nebo "správný". Stejně tak ne každý čin, který není protizákonný, lze považovat za "cajk". A někdo tu soudnost prostě nemá.

Ale ztrácím tady čas. Očividně vám to nevysvětlím, protože máte hodnoty jinde. Což je mi buřt, hlouběji do fóra vás beztak nepustím.

_________________
- Moderní absinthe chutná moderně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:35:02 
Habu píše:
Zkopčím sem svůj příspěvek odjinud:
Citace:
Abych se vrátil k argumentu kolem (např.) L'Ancienne, že jaký je rozdíl mezi tím, když výrobce láhev nabízí za 30 000,- a když ji za stejnou cenu nabízí překupník - no je to pane kurevskej rozdíl! Výrobce to vyrobil (a sral se s českou legislativou), kdežto překupník udělal pro výrobu naprosté hovno. Kdo tohle nechápe, by si měl strčit hlavu do pračky a zapnout ždímání na nejvyšší otáčky.


La Fee Verte píše:
O cem jinym nez o subjektivnich moralnich hodotach to cely je?
Jasně! Sermež na morální (subjektivní nesubjektivní) hodnoty! Pojďme se všichni válet v tom svobodném, morálky prostém bahně! Zjisti si, co znamená kategorický imperativ. Díky lidem, jako jste ty, v Česku stojí kilometr dálnice bambilion a výsledek stejně stojí (většinou) za hovno. Česko je prosáklé nemorální šmelinou, díky které se legislativa šponuje do výkrutů, které jen hází klacky pod nohy těm, kteří si morálku drží a jedou podle pravidel.

Ne každý zákon je fér nebo "správný". Stejně tak ne každý čin, který není protizákonný, lze považovat za "cajk". A někdo tu soudnost prostě nemá.

Ale ztrácím tady čas. Očividně vám to nevysvětlím, protože máte hodnoty jinde. Což je mi buřt, hlouběji do fóra vás beztak nepustím.


Diky za analyzu pane Freude, netusil jsem, ze se toho da tolik vytahnout z par vet o prodeji alkoholu.

K ty prvni citaci - rozdil v tom hledej jakkoli vyznamnej, ale neni tam. Ve chvili, kdy ten prodejce pusti svoje zbozi na trh uz to neni jeho zbozi, je to zbozi novyho majitele a jestli ho bude chtit prodat za 30 nebo za 300 muze byt jemu a komukoli jinymu uplne ukradeny, protoze nema zadny pravo do toho kecat.

Tohle vlastne ani neni o moralce, to je tak daleko k nejblizsimu moznymu posiuzeni jako "nemoralni", ze je az zbytecny tomu venovat tolik vet.

Tvoje argumentace je asi stejna, jako napsat, ze kvuli lidem, co jezdi 55 v obci je tu policejni stat a buzerace kvuli kazdy banalite. Nezni to moc logicky, co? Uz vam ta zelena vila leze na mozek :drunk


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:46:33 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
La Fee Verte: Kdyby si se nechoval jako hulvát, diskutoval věcně a bez narážek, dalo by se i na toto téma diskutovat. Já osobně repektuji i cizí názory a nemusím s nimi souhlasit. Tvá prezentace však bez příkras ukazuje, že toto forum si pouze využíval ve svůj propěch a nechtěl si se podílet na aktivitách, radách či si vzájemně vyměňovat zkušenosti. To je základ celé mafie.

Wladass: :hi Ahoj. Neznám tě, proto tě nebudu házet do jednoho pytle. Slušně si se představil, ale asi je důležité mít i zájem o absint jako takový, ne jen o investice :clap

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 20:52:15 
HNS píše:
La Fee Verte: Kdyby si se nechoval jako hulvát, diskutoval věcně a bez narážek, dalo by se i na toto téma diskutovat. Já osobně repektuji i cizí názory a nemusím s nimi souhlasit. Tvá prezentace však bez příkras ukazuje, že toto forum si pouze využíval ve svůj propěch a nechtěl si se podílet na aktivitách, radách či si vzájemně vyměňovat zkušenosti. To je základ celé mafie.

Wladass: :hi Ahoj. Neznám tě, proto tě nebudu házet do jednoho pytle. Slušně si se představil, ale asi je důležité mít i zájem o absint jako takový, ne jen o investice :clap


Ten ton, kterej tam cejtis, v tom neni, ja to nemyslim zle, ja jsem chtel vecnou diskuzi od zcatku, ale setkal jsem se s banem a klasickou omilackou, jakej jsem odpadlik a vyvrhel. Takze ciste alibisticky - ja si nezacal.

Prisel jsem se sem informovat o tom, co vlastne kupuju a jaka je okolo toho komunita, tot vse, obrazek jsem si udelal :puke


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 21:03:08 
HNS píše:
Wladass: :hi Ahoj. Neznám tě, proto tě nebudu házet do jednoho pytle. Slušně si se představil, ale asi je důležité mít i zájem o absint jako takový, ne jen o investice :clap


Ano, proto jsem tady :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 21:10:21 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
La Fee Verte píše:
HNS píše:
Prisel jsem se sem informovat o tom, co vlastne kupuju a jaka je okolo toho komunita, tot vse, obrazek jsem si udelal :puke



Na jednu stranu v necem s tebou souhlasim jinde ne..... Ale nejak nechapu tu myslenku pruzkumu - z ciste obchodniho hlediska nejsme rumove/whisky forum, takze mnozstvi clenu x nejsou potencionalni zakaznici......


Ad 2: Wladass - je to tezky, z meho uhlu pohledu se nic nedeje. Ale samozrejme mas z jisteho pohledu "pochybnou" vazbu, takze nevim jaky tady udelas stesti ani na kolik ten zajem myslis vazne - nic z toho nesoudim.... Zase je otazka, jestly do budoucna v predstavovani min nebude vic nez VÍC .......
(podnet na zbytek fora)

Zase sam bys tomu pomohl i nejakym infem ke konzumaci, znackam, preferencim nez jenom infem o prodeji.......


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 21:34:00 
Wagi píše:
La Fee Verte píše:
HNS píše:
Prisel jsem se sem informovat o tom, co vlastne kupuju a jaka je okolo toho komunita, tot vse, obrazek jsem si udelal :puke



Na jednu stranu v necem s tebou souhlasim jinde ne..... Ale nejak nechapu tu myslenku pruzkumu - z ciste obchodniho hlediska nejsme rumove/whisky forum, takze mnozstvi clenu x nejsou potencionalni zakaznici......


Ad 2: Wladass - je to tezky, z meho uhlu pohledu se nic nedeje. Ale samozrejme mas z jisteho pohledu "pochybnou" vazbu, takze nevim jaky tady udelas stesti ani na kolik ten zajem myslis vazne - nic z toho nesoudim.... Zase je otazka, jestly do budoucna v predstavovani min nebude vic nez VÍC .......
(podnet na zbytek fora)

Zase sam bys tomu pomohl i nejakym infem ke konzumaci, znackam, preferencim nez jenom infem o prodeji.......


Slo mi spis o reservu a LA, tim jsem byl v zacatku fascinovanej, zajimal me ten pribeh atd. a obecne absinth se mi libi historicky a stylove. Sice jsem ho nikdy nemel, ale bavi me o tom cist.

Obchody jsem sem delat urcite neprisel, nicmene trochu paradoxne mi o foru rekl jeden jeho clen, kterymu jsem menil reservu za LA :chuckle

Prodavat jsem sel na skupinu na fb, ale tam dostavam opakovane ban, protoze puvod nekterych mych lahvi je vybranym lidem proti srsti.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Wladass
PříspěvekNapsal: čtv 15. říj 2020 22:14:27 
Vymývač
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 16:32:07
Příspěvky: 1233
Bydliště: czech republic
Wladass píše:
Slovi píše:
Dobrej trolling. Tady ti psenka nepokvete... :)
Proč trolling?

Myslim, ze uz z tech dvou stranek jsi tak trochu pochopil, jak mame v rodine radi "investory".

_________________
"Warrior struggling / to remain relevant / warrior struggling / to remain consequential.
Cry aloud / bold and proud / of where I've been / but here I am / where I end."


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 5   [ Příspěvků: 50 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia