Absinthe Mafia - spolek milovníků pravého absintu
http://www.absinthemafia.com/

Biosinthe
http://www.absinthemafia.com/viewtopic.php?f=19&t=184
Stránka 1 z 1

Autor:  Recenze [ čtv 29. říj 2009 9:44:40 ]
Předmět příspěvku:  Biosinthe

Obrázek


Recenzent
        tombik

Datum
        28.10.2009

Absinthe
       Biosinthe

Verze
        Verte

Typ
        Destilát

Šarže
       

Barva
        6 /10
Komentář
        Nápoj je opravdu jen lehoulince zelený. I když barva působí čistě a přírodně (což předpokládám i je) je na můj vkus opravdu světlounká, proto tak nízké hodnocení.

Louche
        8 /10
Komentář
        Krásný pohled, absinthe se kalil pomalu a zakalení neopadá. Jediné co mě trochu chybělo je vytváření ostrého rozhraní mezi vrstvou \"hotového nápoje\" a nezakalené části.
Poznámka k barvě
        Bílá ale na verte absinthe dle mého soudu né moc opalizující.

Aroma
        17 /20
Komentář
        Před zakalením voní celkem pěkně. Alkohol trošku cítit je ale nic výrazného. Jemná vůně lehce avizující bylinky. Po zakalení opravdu voní krásně, tady biosinthe sbírá body. Aroma se mi líbí, je pěkně vyrovnané, bez přemíry anýzu, hezky sladké a už na něm lze poznat jistou \"krémovost\" :-)

Hutnost
        9 /10
Komentář
        Tohle je proste moc prijemne, v kontrastu s některými absinthy které jsem ochutnal dříve (hlavně Duplaise verte) je krémovost slabší, ale jinak velice příjemná

Chuť
        17 /20
Komentář
        Příjemná chuť která mě vysloveně hladí po jazyku. Hořkost se nekoná. Pouze na stranách jazyka lze cítit takové lehké štípání. Na odhalení jednotlivých bylin se necítím. Ale chuť na mě působí příjemně vyváženě (což pro mě znamená především příjemné zakomponování anýzu - nemám rád když z nápoje anýz křičí..)

Celkový dojem
        8 /10
Komentář
        Pokud si postavím na 10 bodů Duplaise Verte tak u mě má Biosinthe 8 bodů, příjemná chuť i vůně ale konkurovat v krémovosti nebo průběhu louche nemůže (i když je obojí velice pěkné). A také je na mě před louche opravdu velice světlý. Pro mě osobně je to výborný nápoj ale mezi topGrade toho co jsem měl možnost ochutnat (čehož pravda nebylo mnoho) bych ho nezařadil.


Celkové skóre na základě hodnocení: 81,4 %


<< x >>


Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/