Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 2 ]
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: la Berlinoise Nr. 4 las Villas
PříspěvekNapsal: pát 14. led 2022 21:47:22 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Obrázek


Recenzent
        PSY3

Datum
        2022-01-11

Absinthe
       Las Villas absinthe

Verze
        Blanche

Typ
        destilát

Šarže
        015

Barva
        10 /10
Komentář
        Naprosto průzračný bez kalů a vad.

Louche
        7 /10
Komentář
        Rozkapávám to z fontány a první kapky jen čeří obsah sklenice a já netrpělivě čekám kdy se začne něco dít. Na to že má pouze 53% přichází to poměrně pozdě, ale už je to tu. Rozdělí se krásně, kapky padají, hladina se čeří a drží. Netrvá však dlouho a dílo je dokonáno. Not bad, ale ...
Poznámka k barvě
        Nemůžu se zbavit pocitu, že to není tak čistě bílá jak sem zvyklý. Taková lehoulilince béžová v centru.

Aroma
        17 /20
Komentář
        aróma je velmi lákavé a zajímavé už z vzorkového flakónku. Při ředění je ho hned plno všude kolem fontány. Rozvíjí se velmi krásně, lehké a podbízivé, drží se krásně i u naředěné sklenice. Dost dobrý, alkohol necítit.

Hutnost
        8 /10
Komentář
        Hutnost by mohla být větší, ale v pořádku.

Chuť
        17 /20
Komentář
        Na první doušek jsem překvapený, čekal jsem sladký blanche Švýcarského typu a.... je to jinde. Taková malá hořkost co se projevila v prvním doušku je u druhého hned pryč. Co to bylo, nevím. Čekal jsem pelyněk, bude tam, ale jiný než jsem zvyklý. Ani to není žádná slaďárna, velmi neutrální, spíš lehounce do hořka. No zajímavé, ale nemůžu říct že špatné.

Celkový dojem
        8 /10
Komentář
        Neprůhledná keramická láhev skrývá v sobě zvláštní tajemství. Etiketa nic moc, ale obsah se krásně liší od ostatních a tím mě baví. Na 53% příjemný zážitek nevšedního blanche.


Celkové skóre na základě hodnocení: 84.4 %


<< x >>



Recenzent
        Navlan

Datum
        2022-02-18

Absinthe
       Las Villas absinthe

Verze
        Blanche

Typ
        destilát

Šarže
        15

Barva
        10 /10
Komentář
        Dokonale čirý blanche bez jakékoli nežádoucí barvy nebo kalu. Je čirý jak horská studánka

Louche
        6 /10
Komentář
        Pouštím vodu a fobrou chvíli se to ve sklence jen vlní, po chvíli se na dně začne tvořit mlha a ta pomalu postupuje do celé sklenky a průběh mi přijde až téměř divadelní a za mě ukázkový průběh jen je výsledné zakalení je trochu slabší ale přijde mi krásné čistý bez barvy
Poznámka k barvě
        Lehká jarní mlha

Aroma
        17 /20
Komentář
        Z lahve krásně a lehce zavoněl anýz ale ne dusivý jako u jiných. Po rozkapání se paleza vůní krásně rozvine a jde cítit celá svatá trojce a trochu do popředí vystoupí fenykl ale nic neutlačuje zbytek vůní a celá vůne je jemná a harmonická

Hutnost
        7 /10
Komentář
        Působí méně uhlazeným dojmem a mohl by být trochu hutnější ale za mě v naprostém pořádku

Chuť
        18 /20
Komentář
        Ikdyž by to chuť mohla evokovat ale nejedná se o sladký absinthe. Celkově je chuť jemná ale po polknutí přichází pelyňek s fenyklem. Chuť je lehce ho trpka ale celá chuť je harmonická, uhlazená a ucelená.

Celkový dojem
        9 /10
Komentář
        Zařadil se k mým oblíbeným a když sem tam přimhouřím oko nad nějakým detailem tak mi sedl do chuťových preferencí. Vřele doporučuji vyzkoušet.


Celkové skóre na základě hodnocení: 85.6 %


<< x >>



Naposledy upravil Recenze dne stř 10. led 2024 19:43:17, celkově upraveno 2

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
 Předmět příspěvku: Re: la Berlinoise Nr. 4 las Villas
PříspěvekNapsal: pát 11. bře 2022 21:03:25 
Recenze
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. říj 2009 23:40:53
Příspěvky: 328
Aktualizováno.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 1 z 1   [ Příspěvků: 2 ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia