Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 9   [ Příspěvků: 83 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 25. srp 2020 19:02:58 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: pát 29. srp 2014 12:22:57
Příspěvky: 566
Bydliště: Valašské království
Vyčenicháno na zahrádkářském foru:

Citace:
Mimmo
25 Aug 2020, 17:32
Zdá se, že dnešní diskuse na tomto fóru je převážně alkoholická. Taky něco přidám:
V nemocnici v srbském městě Krusevac využívají k desinfekci velké množství pálenky zabavené před 15
lety (asi 10 000 lahví). Pálenka, převážně Viljamovka (z Williamsových hrušek), byla na návrh Červeného kříže předestilována na 70% a slouží "na zdraví" občanů poněkud nezvyklým způsobem.


https://www.malaymail.com/news/life/202 ... nt/1896826

*
Taková škoda :mrgreen:

_________________
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením
sekyry.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 25. srp 2020 21:23:11 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
To pak v práci opravdu nevysvětlíš, že jdeš pozdě, protože si byl u doktora :mrgreen:

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 05. říj 2020 17:28:07 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
HNS píše:
Tož pil ste někdo toho Beskyda od Fleretu? Přicválal obchoďák a já na to neměl sílu, morál ani čas :mrgreen:

Ochutnal jsem a
https://whisky.nethar.cz/forum/viewtopi ... =55&t=5024
https://whisky.nethar.cz/forum/viewtopi ... =55&t=5023


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2020 17:51:37 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Žena mi včera donesla dárek, když už koupila dětem adventní kalendář, koupila jeden i mě: https://www.lihovarek.cz/ovocne-palenky ... -kalendar/

Musím říct, že je to poměrně drahý půllitr alkoholu, ale na druhou stranu je to nejlevnější cesta k tomu, jak ochutnat produkci menších lihovarů, takže mi to udělalo veleradost :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2020 17:58:15 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: sob 15. srp 2009 1:56:20
Příspěvky: 757
Froggg píše:
Žena mi včera donesla dárek, když už koupila dětem adventní kalendář, koupila jeden i mě: https://www.lihovarek.cz/ovocne-palenky ... -kalendar/

Musím říct, že je to poměrně drahý půllitr alkoholu, ale na druhou stranu je to nejlevnější cesta k tomu, jak ochutnat produkci menších lihovarů, takže mi to udělalo veleradost :)


Čau, můžeš zaslat list toho, co tam je? By mě to zajímalo...

Taky jsem koukal na Gold Cock - myslíte, že takové kalendáře dělá někdo z Islay?

T.

_________________
- IN VINO VERITAS -
- OMNI ANIMA POST COITUM TRISTE EST -
- PATER INCERTUM EST -


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 24. lis 2020 19:42:58 
Věrný stoupenec zelené víly
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. úno 2016 16:55:59
Příspěvky: 499
Bydliště: Český Ráj, za Cipískem vlevo
Skotsko jsem loni projel dost krizem krazem a nikde v ickach, palirnach jsem na neco podobnyho nenarazil. Z hlediska necovidovy situace to i chapu - o turisty i zakazniky nemaji nouzi. Netreba neco podobnyho asi delat. Kdyz to bude velka palirna, bude mit sadu svych vlastnich decovek. Ale bezny to neni.

Jediny co spojilo urcity lihovary byl serial Hra o Truny. Ale ve spratelenych(stejnej vlastnik...) lihovarech jsi koupil lahve jen ostatnich spratelenych kamaradu. Pro ostatni nesprateleny lahve jsi proste musel jet pres cely Skotsko(patrne ucel akce) :) ... nebo alespon pul Skotska, kde byl dalsi spratelenej kterej mel v nabidce i ony jeste vzdalenejsi zase svoje sprateleny:)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26. lis 2020 19:37:43 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Tuvy: Poslu.
Drahousek: Tu serii Hra o Truny uz jsem videl v nabidce na ceskym internetu. Chvili jsem si i rikal, jestli to nahodou nutne nepotrebuju, ale pak mi doslo, ze Hra o truny me nikdy nebrala :)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 27. lis 2020 13:25:23 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. pro 2011 23:34:44
Příspěvky: 586
Tuvy: Není tam seznam vzorků, jen lihovarů, jako je na webu, tak jsem Ti to ofotil stránku po stránce.
Fotky tu.
Cvakal jsem to jen v rychlosti mobilem, ale vypadá to čitelně.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 16. pro 2020 12:28:04 
* Zkušený piják *

Registrován: pát 22. črc 2016 23:11:22
Příspěvky: 557
Trochu OT, ale nejvíce se to hodí sem. Rychlá příhoda-objednával sem na dvakrát nějaké láhve pro kolegy a na bar z Nálady a při druhé objednávce jsem udělal školáckou chybu. Místo půliltrových hruškovic jsem objednal deckovky. Všimnul jsem si toho, až když mi přistála faktura do mailu. Zanadával sem si do debílků. Pak si tak rozbaluju balík a koukám. Ty vole, to je hrozně cute ty miniatury! Byl sem zvyklý na ploché lahvičky, ale tyhle zmenšeniny klasických lahví jsou boží. Sem si řekl, že to musíme mít v okénku! Lepší než nakupovat dárky na benzínce! Nebo případně porušuješ vládní opatření fakt stylově :bandit . Nálada sice skončila expedice, ale po několika pokusech ( nikde už totiž nejsou skladem, zejména lokál to hrozně chtěl jako dárky ) sem pumpnul ultra tajný zdroj a budu vám muset asi vyfotit, jak dobře a vtipně bude vypadat sada mini slivky, hrušky, višnovky, ořechovky, merunky a OMG. :mrgreen: Takže jsem chtěl jen pochválit do Boršic, jak pěkné to mají. :muscle

_________________
Vlci maj každou chvíli pocit, že jim odzvonilo, že už nemaj proč nabírat dech…ale pak se srnky znovu rozeběhnou.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 16. pro 2020 15:14:38 
* Zkušený piják *
Uživatelský avatar

Registrován: ned 27. bře 2016 18:06:43
Příspěvky: 760
HNS píše:
Trochu OT, ale nejvíce se to hodí sem. Rychlá příhoda-objednával sem na dvakrát nějaké láhve pro kolegy a na bar z Nálady a při druhé objednávce jsem udělal školáckou chybu. Místo půliltrových hruškovic jsem objednal deckovky. Všimnul jsem si toho, až když mi přistála faktura do mailu. Zanadával sem si do debílků. Pak si tak rozbaluju balík a koukám. Ty vole, to je hrozně cute ty miniatury! Byl sem zvyklý na ploché lahvičky, ale tyhle zmenšeniny klasických lahví jsou boží. Sem si řekl, že to musíme mít v okénku! Lepší než nakupovat dárky na benzínce! Nebo případně porušuješ vládní opatření fakt stylově :bandit . Nálada sice skončila expedice, ale po několika pokusech ( nikde už totiž nejsou skladem, zejména lokál to hrozně chtěl jako dárky ) sem pumpnul ultra tajný zdroj a budu vám muset asi vyfotit, jak dobře a vtipně bude vypadat sada mini slivky, hrušky, višnovky, ořechovky, merunky a OMG. :mrgreen: Takže jsem chtěl jen pochválit do Boršic, jak pěkné to mají. :muscle

A ty jejich koule jsi bral taky? Mě teda moc nenadchli, ale je tam ta "grappa" a tu chci strašně moc :drink


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 6 z 9   [ Příspěvků: 83 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia