Změnit velikost textu


Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 12   [ Příspěvků: 113 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Má podobná akce smysl? A jak často?
Určitě! Pomůže mi to v rozšiřování obzorů. Vezmu každý vzorek. 7%  7%  [ 3 ]
Vyzkouším toho nejvíc, objednám max. 20 různých vzorků za rok. 19%  19%  [ 8 ]
Vyberu si co mě zaujme, objednám max. 10 různých vzorků za rok. 60%  60%  [ 25 ]
O vzorky nemám zájem, objednávám si celé láhve radějí sám. 14%  14%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 42
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 17. dub 2009 17:30:19 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Všichni zájemci o vzorky mi prosím napište soukromou zprávu s adresou. Pošlu číslo účtu a detaily. Díky!


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pon 20. dub 2009 16:02:32 
No myslím, že tohle je dobrý nápad. Ty kvalitní zahraniční značky jsou nejen drahé, ale dostupné jsou jen přes zahraniční společnosti, tudíž člověk po připočtení všech poplatků, poštovného atd. zaplatí i více než dvojnásobek ceny :( výjimka je absinth-oase, ale tam je trochu menší výběr.
Jinak ke značce Doubs Premium - podle feeverte se jedná o macerát a nemá se svým nástupcem (doubs mystique) moc společného, nicméně i tak ho tam vcelku chválí.
A ad Jade Suisse Verte a jeho cena - zkusmo jsem si to zadal na stránkách Liquers de France a cena za lahev (včetně DPH, poštovného, handling) vyšla na 105 liber. Což je pořád hrozná pálka, ale znatelně míň, než těch 140. Navíc pokud máš Martine možnost to jako firma brát bez DPH, tak to je ještě 13 liber mínus...


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: čtv 23. dub 2009 20:22:57 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Počkej, asi tomu špatně rozumím. Těch 140 liber bylo za oba absinty, Jade Verte Suisse 65 a Vieux Pontarlier Absinthe Française Supérieure 65°. Kdybych pro potřeby vzorků objednával jen samotný Jade Verte, tak vyjde na 97 liber bez DPH. Je tedy určitě lepší objednat aspoň dvě láhve protože poštovné vyjde skoro stejně, jako u jedné láhve.

edit: a pozoruju že Jade podražil o 5 liber :( V mém prvním příspěvku byl ještě za 55 a dnes za 60 liber bez DPH.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: sob 25. dub 2009 1:12:17 
aha, moje chyba, já to pochopil jako cenu za 1 lahev.. je jasný, že je lepší objednávat více zboží, zejména u takových pálek za poštovný..


Nahoru
  
 
PříspěvekNapsal: úte 28. dub 2009 20:04:02 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: úte 14. dub 2009 17:43:39
Příspěvky: 1318
Martin- nezapoměl si na nás stím číslem účtu a podrobnostma nebo je to stále ve vývoji? ;)


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: pát 01. kvě 2009 14:06:56 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Nezapoměl, jen jsem měl posledních pár dní poměrně velké fofry, mimo jiné s redesignem www.lepsinalada.cz ;) Musím ještě co nejdříve nafotit nové lžičky, fontánky a další produkty. Všem zájemcům dnes napíšu PM.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 13:47:37 
Mistr archivář
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. kvě 2009 7:43:11
Příspěvky: 294
Tak mi právě přišel balík od Martina z Lepší nálady (nádherná absinthová sklenička Cordon, lahvinka St.Antoine a 3 vzorky na ochutnání - Doubs Premium Absinthe 55%, Duplais Verte 72% a Absinthe Supreme 60%). Dnes jdu sice do práce, ale zítra mám volno, tak se těším až St.Antoine ochutnám. Ty zahraniční vzorky jsem založil do právě vytvořeného soukromého archivu společně s Toulouse Lautrec a minulý měsíc zakoupeným St.Antoine. Tak zítra napíši, jak na mě mnohými oceňovaný český Žufánkův absinth zapůsobil.

Zároveň bych vás chtěl poprosit, jelikož nemám žádné zkušenosti s přípravou pravého absinthu, zda a jak mám lahvinku vychladit, nebo jenom při pokojové teplotě a přes brouille se přidává led a podchlazená voda, nebo zda i samotný absinthe má být vychlazený. Děkuji předem za nápomocné rady.

_________________
MANOWAR - Kings of Metal ; http://www.manowar.com/


Naposledy upravil Repry dne úte 19. kvě 2009 15:20:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: úte 19. kvě 2009 13:58:27 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Dobře vědět, že Pošta nic nerozbila ;) Užij to všechno ve zdraví a napiš i nějaké hodnocení.
Absinthe samotný nechlaď, stačí když ho budeš mít v temnu a až při konzumaci nachystanou studenou vodu a led.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2009 9:29:23 
*** Absinthe guru ***
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. dub 2009 0:27:52
Příspěvky: 1531
Martine a je mozny si nechat poslat vzorky a neco z lepsi nalady v jednom baliku nebo ty s tim balikem z lepsi nalady vubec neprijdes do styku? 8-)

_________________
Omnia mea mecum porto.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
PříspěvekNapsal: stř 20. kvě 2009 9:36:06 
° Capo di tutti capi °
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. dub 2009 17:59:57
Příspěvky: 4431
Jasně že přijdu, vše se připravuje v jedné expedici ;) Klidně si objednej na náladě a do poznámky mi napiš co chceš přibalit za vzorky. Pošlu pak všechno v jednom balíku.


Nahoru
 OfflineProfil Poslat soukromou zprávu  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové témaOdeslat odpověď Stránka 2 z 12   [ Příspěvků: 113 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron


Powered by Absinthe.cz & Lepší nálada © 2009 Absinthe Mafia